#1 18-05-2020 13:23:59

jawetrabm
Membre

Twoje delikatne lub elastyczne buty Jordan Spizike GS

Twój wybitny kilka. Podeszwa 0 'wykorzystuje połączenie mało znanych butów Altra z silikonu MaxTrac Jordan 5 Retro z otwartą podeszwą środkową Quantic z pianki poliuretanowej. Twój silikon MaxTrac jest dość delikatny wraz z bocznymi uchwytami skutecznie nasączonymi dwoma suchymi razem z suchym dobrym ole '. Twój zwykle schłodzony, niskoprofilowy tylko dwa mm występy skutecznie trzyma się w trudnych materiałach, niemniej jednak walczysz nieco w niezamocowanych kamieniach wraz z wolą dostać.

Altra Znakomity kilka. 0 - podeszwa zewnętrzna

Przez cały czas byłem bardzo bardzo zadowolony z twojej funkcjonalności w podeszwie zewnętrznej, niemniej mój małżonek i ja z pewnością mogą nie znaleźć wybitności dotyczącej szczególnie nudnych. Podczas używania podeszwy głównej zwracamy uwagę na to, że ta otwarta podeszwa środkowa z pianki poliuretanowej wraz z delikatnym silikonem z pewnością szybko się zużyją, ale wygląda na to, że jak dotąd skutecznie się wspiera.

Na spacer

Prawie wszystkie nasze mls wewnątrz Wybitne kilka. 0 faktycznie dotyczy utworów w Gunnison – Crested Butte vly w Co, które zawierają łączące techie lub wytrzymałe drogi 4WD, dobrze utrzymany singletrack oraz chodniki z poziomymi kamieniami. Dodatkowo zastosowaliśmy kilka wyjątkowych. 0 kilka przedłużonych tras w całym Moabie wraz z ogólnodostępnym parkingiem Zion Country, LACE, który będzie wymagał dużo śliskości i żółtego piasku.

Gordon Gianniny poświadcza kilka wyjątkowych modeli Altra. 0 odnoszące się do ERUPTION Buty Air Jordan 1 High GS Damskie 556298 009 Różowy / Żółty / Biały

Gordon Gianniny w Altra Znakomity kilka. 0, Snodgrass Walk, Crested Butte, FIRMA.

Twój wybitny kilka. 0 myśli prawie wszystkie w twoim domu dzięki dodatkowym zwykłym lub łatwym materiałom. Twoje delikatne lub elastyczne buty Jordan Spizike GS, druga miękka podeszwa środkowa, wraz z dostosowaną podeszwą zewnętrzną tworzą przytulne wrażenia nietechniczne na względnie technicznych torach. Niemniej jednak, gdy znajdziesz się na nierównej, spadzistej ziemi, ta szczególna wygoda może spowodować szereg rozległych niechlujstwa. Mój małżonek i ja wpadliśmy w prawie wszystkie kłopoty w off-camber slickrock - twoja lepka podeszwa trzymała się odpowiednio, chociaż delikatna sekunda zapewniała naszą bazę, abyś mógł przejść obok siebie, co z kolei nie jest tak naprawdę inspirujący w krainie techniki. Mogę dodatkowo doświadczyć każdego dobrego ole 'Mój małżonek i ja postawiliśmy stopę, pomimo włożonej przez ciebie broni.

Gordon Gianniny poświadcza kilka wyjątkowych modeli Altra. 0 odnoszące się do ERUPTION.

Pied de page des forums